O NAS

Jesteśmy producentem i dystrybutorem tkanin obiciowych i dekoracyjnych.
Stawiamy na wysoką jakość i atrakcyjny design.

MISJA

Firma Nastex powstała z pasji do piękna, harmonii i komfortu w oparciu o wieloletnie doświadczenie całego zespołu w branży tekstylnej. Naszą misją jest spełnienie oczekiwań nawet najbardziej wymagających klientów i dostarczeniu im produktów najwyższej jakości.

WSPÓŁPRACA

Współpracujemy z hurtowniami tkanin, producentami mebli tapicerowanych, a także studiami dekoracji, projektantami oraz architektami. Odwiedź nas, zadzwoń lub napisz aby poznać naszą ofertę wyjątkowych tkanin meblowych i dekoracyjnych.

JAKOŚĆ

Wszystkie oferowane tkaniny meblowe poddawane są surowym testom kontroli jakości, każda partia poddawana jest restrykcyjnym próbom wytrzymałościowym, testom ścieralności oraz wielu innym badaniom, dzięki czemu mamy pewność, że oferowane przez nas tkaniny są najwyższej jakości.

HISTORIA FIRMY

Nastex wchodzi w skład Grupy Alnassaj która powstała w roku 1996 w syryjskim mieście Aleppo jako linia handlowa wyrobów włókienniczych, głównie między Syrią a Arabią Saudyjską. Z biegiem czasu firma stała się ważnym filarem w przemyśle tkanin meblowych i nowatorskiej designerskiej stylistyce. W wyniku rewolucji przedsiębiorstwo zmuszone było do zakończenia działań na terenie Syrii, jednak chęć dalszej pracy i rozwoju zaowocowała otwarciem fabryki w Chinach, która wyposażona jest w najnowocześniejsze maszyny i urządzenia produkcyjne oraz wyspecjalizowane laboratorium badawcze. Do produkcji tkanin używane są najlepsze jakościowo surowce, a nad procesami produkcyjnymi czuwają najbardziej doświadczeni inżynierowie, technicy i projektanci. W ciągu ostatnich lat grupa Alnassaj otworzyła wiele oddziałów i linii dystrybucyjnych na rynkach europejskich, azjatyckich i afrykańskich. Jest jedną z wiodących firm w przemyśle włókienniczym, która projektuje, produkuje oraz dostarcza tkaniny obiciowe.

back to top